"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
(Paulo Coelho)

Březen 2011

♪ I´m a Big, Big Girl ♪

31. března 2011 v 19:23 | LuCíííč |  *ZpěvAčky/ZpěvÁci*
Tak po dlouhé době jsem na ní narazila.. :) A naprosto mě okouzlil ten text.. :) Ani jsem nepotřebovala si ho někde překládat.. je tak jednoduchý a přitom tak výstižný... ♥


Opravdu má v sobě nějaké kouzlo.. :) Dřív jsem jí poslouchala.. :) Jako malej prcek.. :) A teď mě zase očarovala :)
Doporučuju moc všem :) ;)

Mějte se pohádkověě **


KusOvky na téma: *Kiss(ing)*

30. března 2011 v 15:00 | LuCíííč |  OBRÁZKY
Po dlooouhé době zase nějaké ty obrázky :) sou tak překrásnýý :) ♥ :*

Více..? Klik Cč. :) :*

Ano, ještě žiju! :) Fimo hmota, new roztahováky...

29. března 2011 v 16:06 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Ahojky všecí! :) Kdyby ste se ptali, tak ještě žiju! :P Na blog chodím, komenty čtu.. Ale jaksi jsem byla moc líná něco napsat :) :D Ale začneme hned zhurta :D
V pátek mi přišla konečně ta fimo hmota :) Takže jsem otevřela obálku (čekala jsem nějaký balík) no a koukám.. a tam šest kostiček o velikosti 5cm :D Docela jsem čekala, že to bude většíí :D :) Pěkný vydřiduši :D Jedna kostička stála přes 40 kč! :D A to jsem to levněji nesehnala nikde.. :)
Kdyby ste chtěli, koupila jsem to TU :) Je to docela dobrý obchod a pro začátek jsem si vzala fimo Soft.. :) Je takový jemnější a líp se s nim pracuje :) Classic je moc tuhý :D
Takhle to vypadá :D

Klik Cč. ;D

^Pletení náramků přátelství, aneb jak jsem začínala^

20. března 2011 v 10:00 | LuCíííč |  Články a rady
Hojte! :P :) Tak včera mě opět, asi po půl roce chytlo pletení náramků štěstí :) Začala jsem nový vzor :) Na ruce mám tři náramky, upletené o minulých letních prázdninách :)

Celý ten nápad vznikl někdy před rokem.. :) Je možný že v květnu, dubnu.. Přesně nevíím :) Nudila jsem se a chtěla se nějak zabavit.. :) Protože sem už dřív viděla jedny stránky, kde byli tyhle náramky a strašně mě to uchvátilo, řikala sem si, že bych to taky chtěla umět.. :) No a tak mě to napadlo.. :) A začla sem hledat na netu :) A skutečně sem našla.. :)
Řeknu vám, pochopení základních uzlíků doleva a doprava pro mě byl horor! :D :D Vztekala jsem se a málem s tim sekla, vždycky když mi to nešlo! :D Jsem ráda, že sem to neudělala, protože bych nezažila ty hrozné chvíle, kdy sem musela rozplétat skoro celý náramek, protože jsem zkazila jeden uzlík! :) Ano..! :D I to se stává.. :)
h

Nakoupila jsem si tedy fůry bavlnek a ještě nějaké vyžebrala u babičky :D A hurá do toho! :) Stáhla jsem si všechny možné vzory, které mě uchvátily do počítače, do wordu :) Na prázdniny.. :) (Jsem na chatě a tam nám nejde internet :D) Začla jsem tím nejjednudušším a pokoušela se to pochopit! :) Naštěstí se mi to povedlo :D Řeknu vám teda! :D Můj první náramek vypadal asi takto:
Klik Cč. :)

♫ Family Force 5 ♫

18. března 2011 v 15:00 | LuCíííč |  Hudba
Ahoj! :) Tak chci vám "představit" jednu kapelu :) Po dlouhý době jsem zase pátrala v pc po nějakých písničkách :)) Mám jich milióny, ale jsou zahrabaný všude možně :D :P
Takže jsem hledala, hledala.. :D Až sem našla jednu kapelu.. Mám od ní asi jen 4 písničky.. :) Ale dám vám je sem.. :)
Už jsem jí dlouho neslyšela :) Tu tedy pár písniček ♫

Ta byla myslím že první, co jsem od nich slyšela ;) :) Každopádně je pořád suprováá ♥ :))

Více písniček... :) Klik Cč. :)

°Novinky z mého života° ^^

18. března 2011 v 5:55 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Ahoojky! :D Tak k tomu názvu.. :) Tenhle se mi líbil :D Ale nebojte, nebudu vám sem psát deníček :D I když je to v té rubrice... :D No abych nekecala.. :) Je to vlastně jen o tom, že vám sem chci opět šoupnout fotky new roztahováku :) ;) Ale je mi blbý psát furt název článku: "new roztahovák":D Takže tak.. :) Přejděme k věci :)
Mám už 4mm :) I když to vypadá tlustějšíí :) Tak jukejte :)


Ty housenky jsou boží :) :D Zbožňuju je :D :PP ♥
PS: Housenka je údajně 3mm :) Ale je tlustější podle mě :D Nějaká vykrmená.. :D:D :)

Ještě počkám, tak dva až pět dní :) Až se mi to zahojí :) A pak bych si tam šoupla tenhle:

Klik Cč. ;)

*Kráčí Dívka Ulicí*

17. března 2011 v 5:55 | LuCíííč |  Vlastní tvorba
Název mluví za vše :D :) Berte to trochu s rezervou.. :) Nejsem žádný básník :) Ale některé sloky se mi líbí :) Třeba ta poslední :) a nebo první :) Budu ráda, když si to přečtete a napíšete názor :) Děkuju :)


Kráčí Dívka Ulicí


Kráčí dívka ulicí,
se zlomeným srdcem a brečící.
Srdce její slepě volá,
po lásce tam shora.

Kráčí dívka ulicí,
po teplé náruči touží,
oči uplakané, kráčí v loužích.

Kráčí dívka ulicí,
její svět se hroutí.
Potřebuje lásku,
smutek v jejích očích ji rmoutí.

Celá báseň... :) Klik Cč. :)


*Trocha inspirace, v podobě hudby moderní doby* :P ♫

16. března 2011 v 14:00 | LuCíííč |  *ZpěvAčky/ZpěvÁci*
Helou, helou!! :D :D :D
Často tomu tak nebývá, ale i já najdu zalíbení v některých písničkách "nové moderní doby".. :D :) Šoupnu vám jich sem pár :) Třeba se vám budou líbit ;) :)


Tuhle fakt miluju ♥ :D


Tuhle taky...♥ :D samý závislááckýý :))
Více songů... :P Klik Cč. :) :D

^Chata 12. - 14. 3. 2011^

16. března 2011 v 5:55 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Ahoojky :) Táákže :) Tento týden máme jarňáky.. :) Tudííž :D jsem byla na chatě až do pondělíí :))
Bylo to luxusní :) Svítilo sluníčko :) Vytáhli sme pořádný repráky na terasu :D A uživali si :D :) Hodim sem foto :D :) A samozřejmě nebudou chyběd mé (ne)umělecké fotky :D:D Tak jukejte.. ;)))Ten keř jsem si nemohla odpustit :D :D Vypadá to docela vtipně :D Tak jako ruka.. :D:D :)Samozřejmě nesmí chybět bloček ;) Kniha a dobrá muzikaa :) ♫♪♥ To je snad všechno co k životu potřebuju :D:D Těch repráků se nelekněte :D Jsou dělaný doma.. :D Made in home.. :P:D A už maj taky něco za sebou .. ;) :D Ale hrajou pořád luxusně.. :) ♥♫☼
Více..?! Klik Cč. :)
Včetně rozkošné Berušky ♥ :D


*Jak na mastné vlasy?*

15. března 2011 v 8:00 | LuCíííč |  Čláánky
Na jedné úžasné stránce (na konci uvedu zdroj) jsem četla článek o mastných vlasech. :) Celkem mě zaujal.. Tak vám z něj udělám takový výcuc :D :P :) Myslím, že je to zajímavý.. :) Pro ty co tenhle problém mají.. :) Já osobně to znám.. Až velmi dobře :/ :D :) Tak čtěte... :)


Za mastné vlasy jsou považovány takové, které se zmastí do 24 hodin. Maštění je způsobeno nadměrnou činností mazových žláz pokožky hlavy. Tyto žlázky produkují příliš mnoho mazu. To může být způsobeno hormony, smogem, dráždivým šamponem, častým "ošaháváním" vlasů. K problému rychle se mastících vlasů se často přidává i problém svědivosti hlavy, dalším častým problémem jsou suché konečky a zároveň mastné kořínky, někteří si stěžují na mastnou ofinu, i když zbytek vlasů je v pohodě. Mastnota je ale do určité míry přirozeným kondicionérem, takže někdy není na škodu nechat vlasy trochu zmastit.

Co s tím?

Klik Cč. :)