"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
(Paulo Coelho)

Únor 2011

^Dávka MuZiky^ °DnB, Dubstep°°°

28. února 2011 v 5:55 | LuCíííč |  *AbOut me*
Ták :) Tentokrát to bude něco ze stylu DnB, Darkstep, Dubstep... nedokážu to pojmenovat přesně :D :D :) Já tomu řikám vymejvárny mozků :D Takovýto tuc duc :D A přitom se mi to líbí :) Né ty extrémy :D Ale líbí :) Tak jukejte :)
PS: Nevím, jak se tady v tom novym :D přidává odkaz, na který jen kliknete.. :D Snad to zjistí.. Buď sem slepá.. a nebo to tu nikde není.. Což je žalostný.. :) Spokojte se zatím jen s videoklipama :DZávislácký songy :D :P :)) ♥
Více?.. ;) Klik Cč. :)


°InfO+roztahováky° :P

26. února 2011 v 11:19 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Ahoojky :) Tak konečně píšu :) Já víím, víím :) ale omlouvala jsem se.. :) Celej tejden totál zabitej :D Šílený.. kdyby se mělo spočítat, kolik hodin stráví člověk za týden ve škole.. :D :/ :D Noo každopádně :) Jak se mááte?? :) Co dělááte?? :D Co pláánujete? :D :) Povídejte ;) Příští týden to vypadá, že budu mít volný pondělky a středy.. :) Tak aspoň něco.. :) Třeba bych přidala nějaký obrázky nebo muziku :)
Abych nějak začla.. :) Tak.. první dobrá zpráva :) Už mám v oušku novej, větší samozřejmě, roztahovák :) Tloušťka: 2mm :) Spokojenost: Maximální :D :D Nějaký foto :)
Klik Cč. :)

°Je co říct° :)

19. února 2011 v 10:51 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Nazdárek :) Ták.. nejprve k názvu článku.. :D Nic výstižnějšího mě nenapadlo.. Opravdu je co říct :) :D
Jak začneme?.. :) Školou..? :D Nechci :) Začneme jinak.. :) Konečně mám svůj vysněný roztahovák :) Jupííííí :PP ♥ Jsem happy :) Jukněte na fotky :) Stačí kliknout :) :D
j

*14°2°2011*

14. února 2011 v 18:34 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Nazdááárek! :) Ták.. nechtěla jsem psát, že dneska je Valentýn! Ale proč ne? :D Už mě to upřímně štve..! Kdykoliv, kamkoliv du.. Valentýn.. srdíčka.. a bla bla :D :D Zapnu si televizi.. jak upéct valentýnský dort..? Zapnu rádio... nechte si zahrát na valentýn písničku... Jdu do obchodu.. valentýnské slevy! :D Fakt na palici už :D :D Mě to nevadí.. né :) Nic proti tomu nemám.. Přeju všem párům ať jim to co nejdéle vydrží.. Ale prostě mi to nehorázně připomíná, že nikoho nemám a strašně moc bych chtěla :DD Takže jako obvykle :) Dneska sama :) Ale byla prdel... Aspoň, že mě holky vytáhly ven a neseděla jsem doma :D :D :) A jsem celkem ráda :) byla prdel ;) :)
No nič :) Ještě odpbočím :) Prosím vás moc o hlas °TU° pro 4. LuCííč :) Moc děkuju ;) Oplácím :) Jukněte do menu :D :)
baloon

~News~ °7 - °11 °2 °2011

11. února 2011 v 13:58 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Hoj, hoj! :D Dívíte se že ještě žiju?! :D Bude to tak.. ;) Nebyla jsem tu skoro celý týden.. :) Lépe řečeno byla.. ale nic nepřidávala :D :) Pročpak ptáte se? Nebyl čas.. :) Jasný.. vždycky je čas na všechno :) Ale když se tenhle "nedostatek" času spojil s mou leností :D Vzniklo toto :D Pár lidí se po mě už ptalo :D Co se děje, že nepřidávám, ale odepisuju na komenty :) Tak prostě málo času plus má línost a žádnej nápad co přidat :D :)
www.pytlosek.blog.cz
Teď nějaký čerstvý novinky.. :D :) Asi za hoďku pádim na chalupu :) Takže po víkendu čekejte nějaké fotky :) Protože jak se znám.. zase nedám foťák z ruky :) ;) :D Budu se snažit :) Takže tak :) No každopádně škola? :D Ehm.. škoda mluvit.. :D Z matiky čtyřka :// což je v řiti :( a štve mě to.. :) :D Jinak nic zajimavýho ;) :D Právě tu jím svůj "běd" pokud se to tak dá nazvat.. :D Jsem fakt rozhodnutá že budu vegetariánka :) Né úplně :) Ale prostě maso jen kuřecí a třeba 3x do tejdne :D :) Protože to, co teď jím :! :! z toho se mi nehorázně zvedá kurf :// Krůtí maso.. tvrdý jak poleno :/ ááchjo.. a proto musela umřít krůta.. abych jí já nechala na talíři :( :/ při tom pomyšlení se mi zvedá žaludek ještě víc.. No nič.. opusťme toto téma radši :) :D
Jak se daří vám?? :) Já jsem totálně zamilovanáá :DD klíďo to přiznám ;) :D Je to tak ♥ :D Celý dny jen sním a pluju si na obláčku.. :D :) Prostě jsem mimo :D Takže se nedivte, že teď čtete moje výlevy :DD :) uáá :)
No nič :) Já to asi ukončím.. protože nevíím co dál psát :D :) O víkendu mě tu nečekejte ;) A pak se rozjíždí nový týýden ;) :D A já už chci teplo :D :P ☼ ♥ :) Půjdu si zbalit a razím :D
Mějte se pohádkově.. :) a užijte si vííkend ;) :)
PS: V neděli obědnávám roztahováky z e-shopů :D :PP ;) ♥ Yes :P :) *happy* :D
PS2: Hlásněte mi prosím °TU° LuCíííč - Carolyn :) Jsem ve druhém kole :) Pište do reklam :) Oplatím :) 
lkds

~°RozTahováky°~

5. února 2011 v 19:00 | LuCíííč |  Články a rady
Nazdárek! :) Tak tu je slibovaný speciál na téma roztahováky ;)

Můj Názor:
Myslím si, že to rozhodně není nic špatnýho :) I když ještě nejste plnoletí a chcete to. Pokud bude člověk rozumný a neroztáhne si dírku v uchu na 20mm tak je to v pohodě :) Protože ve většině případů do těch 10mm zaroste zpátky po nějakém čase :) Problém jsou ale rodiče :D Tak často obávaní :) Zkuste je nějak přesvědčit, ukázat jim pár obrázků, vysvětlit postup a že to nic není :) Musíte být jen trpělivý a pečlivě se starat o ouško :)
Více? Klik Cč. :)

°Evanescence - UndersTandinG°♫

5. února 2011 v 10:00 | LuCíííč |  Hudba
Nazdáárek :) Nevím proč, ale spešl vám chci "představit" jednu písničku :D :)
e
Nevím proč, ale tahle písnička ve mě vyvolává tak zvláštní pocity... :) Zamšlení, touhu, pravdu, která byla konečně vyřčena... Zrovna dnes ráno jsem jí poslouchala. Koukala jsem se do stropu a přemýšela... Není to přímo pocit deprese, co ve mě vyvolává.. Spíš taková jako.. citlivost, melancholie... přemýšlení nad smyslem života a smrti...
Zkuste si jí pustit.. myslím že je to hodně silná písnička, s ještě silnějším textem...

Více? - Klik Cč. :)

~Pololetní Flákání~ :D :D

3. února 2011 v 14:03 | LuCíííč |  Zápisník jedné duše
Zdáárek ;) Jak se mááte? :) Já naprosto skvěle :) Dnes -> škola do jedný :DD ééj ;) A zítra -> volnoo :D :P Něco pololetního.. :D zřejmě prázdniny :P :DD :)
Mohli jste si všimnout malých změn tu :) V menu je nová položka, aktuální foto :) :DD Na to se kouknou jen ti odvážní :DD nikoho křísit nebudu :D :) Pouze na vlastní nebezpečí tedy! :DD Dále tam přibila nová prosba o hlas :) Tímto vás tedy ještě prosím :) O hlas ~TU~ :) Pro 4.LuCíííč - Carolyn.  Jak je v menu.. pište do reklam :) Oplatím ;)
www.pytlosek.blog.cz
Klik Cč. :)

~♫MusiC♫ Mix Žánrů~

1. února 2011 v 5:55 | LuCíííč |  *Videa*

jZdáárec :D :D Tak já už fakt nevím co s roupama :D :D Rozodla jsem se vám sem přidat nějakou muziku! :D Jako by jí tu nebylo dost co? ♫ ;) Nu což... :) Pár písniček... různých žánrů, různých kapel, zpěváků :) Je to aktuální k téhle době :) Tak si užívejtee :PP ♪ Doufám, že něco z toho budete znát :D :)
Zároveň vám přeju co nejvíce krásných chvil a úspěchů v měsíci ÚNOR :)) ♥ 
Klik Cč. :)