"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
(Paulo Coelho)

Říjen 2010

°Název Dle Vaší Fantazie° :D

29. října 2010 v 15:05 | LuCííč --> MagOr :D |  Zápisník jedné duše
monster :D
Ahojky:)
Tak jak se máTe?? :)
Jen abyste věděli, na víkend mizím pryč:)
Včera sem si večer sedla k počítači, šla sem, zabrousila do rubriky moje tvorba a nestačila sem se divit:) Jako některý kousky sou teda perličky.. :D Fakt sem se až sama sobě divila, ale byla na sebe pyšná.. :) Prošmejdila sem to tam a šla spát a moc krásným pocitem, který nedokážu vysvětlit. Sand pýcha, radost nebo šťěstí:) ♥
No.. :D Ještě si postahuju pár songů do mobilu.. :)
Jinak dneska je kráásně.. :) Sluníčko šajní.. :D :D Co u vás?
No nic, tak já si půjdu sbalit věci.. :) Frčím na chaTu:) Tak snad se počasí vydaří, chystáme se pouštět drááčka.. :) Minule nám lítal krásně.. :) :D
No nič.. :) Tak jenom krátký infO:)
Užívejte si víkend.. :)
Mějte se podle svých představ* ♥
Páá:D :) =*
kjhg

_InfO_ °Jo, ješTě žiju° :D :D

25. října 2010 v 19:11 | _LuCííč_ |  Zápisník jedné duše
Nazdárek, jak pak se máte?? :)
Dlouho jsem tu nebyla.. :) Moc času si teď na blog neudělám, uznávám.. :) Už se ozvalo pár sbéček, proto se předem omlouvám, že k vám nechodím.. :)
Od středy máme volno, juhůů :) V úterý naposled a pak prázdniny! :) Co vy?
Jinak.. Co se za ty dny stalo? :) Já ani nevím.. :) Asi spoustu věcí, kterých sem si ani nevšimla:D :)
Jinak dneska sme psali z chemie a z fyziky, byla sem zkoušená na děják.. :D Jako řeknu vám.. to bylo něco.. :) Ze zkoušení mám za tři..:) ty písemky zatim nevim.. ale z fyziky sem jí tootálně posrala..:D Takže asi za pět.. :D A z chemie to vidim na dvojku.. což je good.. :) Takže celkově.. :) Docela dobrý.. :)
.
Jinak sem zase objevila nějaký nový songy.. :) A už je mam ztažený.. :)
Jo, jo.. Zima už začíná.. Brr.. je tu kosa... :D Dneska sem šla do školy, no já mysel aže je snad půlnoc.., tma jak v pytli.. Tak jako sluníčko vychází teď nějak okolo půl osmý.. :)
Jinak já zejtra zas trčim od čtyř do půl šestý na doučku..! :D To je život.. ! Ale máme zkrácený vyučování..!! jupíí o hodinu.. :) Takže do třičtvrtě na tři.. :) Aspoň něco.. :) A zejtra konečně naposled.. a pak volno.. áá hůhůhůh..! :D :)
Tak já už nevím co kecat.. :D kdyžtak se mě na něco ptejte.. :D Ccc.. já odpovím.. :D :)
No nič, tak jak tak koukam, každej článek je upe rozdílnej..:)
No jo no.. Cloumaj se mnou hormóny.. :D :D :)
Tak se mějte krásně.. :)
PS: Na komenty odepisuju:)
PS2: Nevím jakou dobu tu zas nebudu, tak se neděste.. :)
=*
kjhg

_SomE WoRds In The RaiN_

16. října 2010 v 16:06 | _LuCííč_ |  Zápisník jedné duše
rain
Děšť... ♥ Jo.. :) Prší u vás?? Právě teď?? Tady jo.. :)
A je to něco tak kouzelného.. A zároveň strašidelného.. :)
Dokonce jsem vypla i muZiku, abych mohla slyšet ty bubnující kapky.. ♥
Dlouze jsem přemýšlela, jestli se mám jít učit nebo ne.. A pak začlo lejT :D :) Tak nevim no.., co to má znamenaT.. :)
Udělala jsem nějaký foTečky.. :) A asi půjdu dlooouze čučeT z okna.. :) Poslouchat, naslouchat a rozplývat se nad tou krásou.. :) A až přestane lejt.. teda jestli přestane ještě dneska.. a vysvitne sluníčko.. To bude teprv něco.. :) Ale to je většinou v létě nebo na jaře.. :) Ach♥ Jak já miluju svěT.. :) Z kolika radostí se člověk může radovat.. :D :) ♥ Si představte, kdyby nikdy nesvítilo Sluníčko, kdyby nikdy nepršelo, nebo nesněžilo... Každý kdo na to nadává, nikdy nepoznal tu krásu.. Nic se nevyrovná kráse přírody... A my si jí takhle ničíme.. Podívejte co z nás za ta staletí udělali... Podívejte jak překopali naší mysl, naší intuici... Stačí si jen vzpomenout...!
Strašně ráda se vždycky vracím do přírody... :) Je to prostě uklidňující a nabije mě to konstruktivní energií... :) Té je vždycky potřeba.. Protože každý člověk, kterého potkám jí ze mě vysaje..! Na konci dne jsem uplně vyflusaná...! To je strašný co si navzájem děláme! Tak to už někdo pochopte...! No co.. Ale snad to už dlouho nebude trvat... Zachvíli bude těm špatnejm a mocichtivejm konec.. :) Jou.. už se moc těšim.. :) A doufám, že mám letenku do Ráje zajištěnou.. :)) Jou jou.. :D :)
Je to tak.. :) Jinak teď začly padat kroupy..! A docela velký.. :) Mi vymlátí okno. :D
No nic.. Tak já se pudu šrotit... Matiku, chemii, děják.. je toho moc.. A nechápu proč se to učíme..., když takhle to stejně nefunguje..! Ach bože.. už aby byl konec.. :)
Tak se mějte.. :) =* Podle svých představ.. :))
jgb

°EvanescEnce - Hello, Like You°

14. října 2010 v 16:30 *Videa*
Ahoj:) Tak dnešek supráckej v Zoo.. :D
Ale chci vám sem dáT dvě písničky.. :) Třeba je někdO zná.. :)
Dneska sem se dozvěděla, že tuhle písničku napsala Amy Lee pro svojí tří letou sestru, která zemřela. Je to už dávno...
Já sem to nevěděla..
Ale teď už pohlížím na tu písničku jinak... Z jinýho úhlu..
°Tady° máte její text a překlad...
A druhá...
Taktéž napsaná pro její zemřelou sestru...
Ta má už celek srozumitelnější text, pro mě...
Ta první má docela složitý na pochopení...
Obě dvě písničky jsou úžasné a moc je doporučuju.. :)
Mějte se kráásně.. :)
kjhg

°SomeTimEs° _I hOpE_ ♥

13. října 2010 v 19:30 | _LuCííč_ |  Zápisník jedné duše
hope
Nazdárek:) Tak jak se máTe? :) Já naprosto skvěle.. :)
Zejtra jdeme do Zoo mísTo škOly..! :D Wohou...! Takže maso.. :)
Dneska supráckej den venku.. :) ♥ Koupili jsem se balónky s hÉliem.. :D OpěT.. A jako to bylo maso řeknu vám..! :D ♥ Jako sem vyřechtaná ještě teď.. :)
Ve škole celekem pohoda.. :) Dostala jsem za 5 z matiky.. :) Tý jo to ste měli vidět.. :D Celá třída prej.. Bože Lucka má za 5..! Je konec světaáá..!! :D Jako já z nich nemohla..! :D :) A učitel jenom šel a na mě.. "Z toho si nic nedělej" A další výtlem.. :D :)
Ale tak jako nějakým zázrakem mám z Fyziky za 1..! :D A na Př jsme měli supla.., naší angličtinářku.. :) Takže víme hned známky z písemky.. aj.. :D Jako já jednička.. cože je upe ééj..!! :D :D RadoosT.. :)
No a zejtra v takový zimě do Zoo.. :D Ale zima je vždycky ráno.., každej nabalenej a odpoledne je hic a každej zas táhne ty bundy.. :D
A díiky bohu..! Zejtra máme 9 hodin.. a odpadne nám chemie, čj, m, zemák a Spi.. :D :D Nebudem ve škole trčet až do půl pátý..! wohouu..!:D Já sem tak šťastná..! :D :)
A dneska venku.. Byl tan stánek Ods, věci veřejné a byl tam i Zounar.. :D Tak máme podpisy.. :D :) :D Což je maso.. :))
No nič.. :)
Tak Broucíí..! :) Já asi pádím.. :) Zítra vsTávám až okolo osmý.. protože máme sraz v devěT..! :)
Tak se mějte kráásně.. :) =*
jgb

_Little DifferenT_

10. října 2010 v 18:39 | _LuCííč_ |  Zápisník jedné duše
bubble
Ahoj:) Tak jak se máTe? ;) Nebudu se omlouvat, že jsem tu nebyla.. :) Není to přece povinosT a já necítím vinu.. :)
Stalo se hoodně věcí za tu dobu.. :) Samozřejmě krásných.. ;)
Dneska je kráásně.. :D Lítáte někde venku? Ccc.. :D Já ne.. a ani mi to nechybí.. ;D
Včera jsem vstávala asi v sedm, tak sem si to dneska vynahradila.. :D
No jo.. A včera jjsem viděla okouzlující východ slunka.. A vlastně i západ.. :)
Ráno otevřu očka, kouknu z okna.. A co nevidim. :D To byste museli vidět stejný jako já, stejnýma očima jako já.. :)♥ Bylo to jako kdyby to tam někdo na tu oblohu namalovat.. Paleta barev.. A tahy štětcem... Světle růžová, ještě světlejší modrá a žlutá... Paprsky.. :)
A ten západ.. Ach..♥ Z mostu.. A za Pražským hradem zapadalo.. A byl vidět jenom ten černý obrys a za ním taktéž paprsky růžové a červené... do nekonečné dálky.. :) Mám to vyfocené.. Ale není to ono.. To nejde zachytit jinam..., jedině do srdíčka a do mysli.. :) ♥
No a dneska ráno bylo prd.. :D Pěkná mlha, takže nic moc.. :D Ale zase když si vezmete takový bílo.. a třeba koruny stormu byly vidět normálně z výšky.. Já mám okno nahoře v patře, takže to bylo vidět krásně... Takový mlžný opar a jemné paprsky slunce.. :)
Víte.., mě připadá západ a východ slunce skoro stejný... Až na to, že ráno, když vychází je poměrně ještě zima a večer zase takové příjemné, nedotíravé teplíčko, paprsky, které vás doslova pohladí po tváři.. :) ♥
Já sem prostě člověk, kterej si potrpí na detailech.. :) Všechno musí mít svůj řád.. :) Ale pozor! Vezměte si jako příklad pokoj.. :D Není řád jako rád, že ano.. :D :) Všechno musí být uspořádáné podle mě, tak abych se v tom já vyznala... :)
Někdo si myslí, že sem sobecká.., tak ať.. To on má komplex a závidí.. :)
Pohlížím na svěT jinak než ostaTní.. a to není jen výkřik dítěte..! :) Je to skutečnosT... :) A už se těším na nastávající roky.. :)
Ehm.., když to tak po sobě čtu.., tak je to docela neobvyklý článek.. :) Snažte se přijít na jeho poinTu.. :) Sama možná nevím, co tím chci říci.. Ale něco určitě.. :D Jsem posel, ostaTně jako každý z nás... :) Tak vyslyšte mé poselstvíí..! :)
Mějte se pohádkOvě... :) ♥
jgb