"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
(Paulo Coelho)

Duben 2010

_5. a 6.Díl - EmO bOys lOve_

30. dubna 2010 v 12:37 | _LuCíííč_ |  Vlastní tvorba
Tákže.. :) PrOtOže tu teď dva dny nebudu..., tak tady máTe dva díly najednOu...
Snad se líbí.. :) ♥
5.Díl
Někdo otevřel dveře…
My, celí zděšení jsem se od sebe odlepily a v rozpacích odešli. Nikdo snad nic nepoznal. Ještě než sme se rozešli, každý do své třídy, dal mi svoje telefonní číslo. Prý mu má po škole zavolat, že se sejdeme. Pak mlčky odešel, jako by se nic nestalo. Já jsem byl úplně jako v jiném světě. Jen tak jsem to stihl do třídy. Už ani nevím jak sem přežil tu hodinu, ale jistě vím, že jsem po škole letěl co nejrychleji domů. Hodil jsem tašku do kouta a šel jsem si sednout do pokoje. Z kapsy jsem vytáhl mobil a papírek s telefonním číslem. Chvíli sem váhal, ruka se mi klepala. Ale na konec jsem vyťukal číslo a čekal… čekal… snad hodinu. Ve skutečnosti jenom pár vteřin. Když se ozval hlas: "Haló…," málem se mi zastavilo srdce. "Ehm…, ahoj, tady David," odpověděl jsem. "Áá, ahoj Davííí." Tak tyhle slova mě totálně odrovnali. Hlavou mi proletělo tolik myšlenek, otázek… A jedna.. a to, že bych si nikdy nemyslel, že je Honza na kluky. Vždycky jsem ho vídával s jeho partou a nikdy se tak nechoval. Vždycky byl ten správném "kápo", ten nejdrsnější ze všech. Je to zvláštní kolik toho o něm ještě nevím…
6.Díl
"Tak co? Kde se sejdem?" zeptal jsem se. "V parku…? Kde bydlíš?" Tak sem mu všechno pověděl. Kde bydlím a tak. Nakonec se ukázalo, že bydlí jen dva paneláky ode mě. Takže ten park jsem znal. "Tak dobře, v parku ve tři. Budu se těšit," odpověděl. Souhlasil jsem. Do tří zbývala půl hoďka. Rychle sem vlít do koupelny a začal se připravovat. Myslím že Honza na tom byl stejně. Oba celí nedočkaví. Za pět tři jsem vyrazil z domu.
On už seděl na lavičce, krásně se na mě usmíval a mě bylo v tu chvíli jedno co si o nás ostatní myslí, prostě sem ho políbil. Hladil jsem ho ve vlasech… Pokaždé, když sme se líbali, tak naklonil hlavu a vlasy mu spadly ještě víc do očí…bylo to tak…roztomilý…(poznámka autorky: Nemůžu.. :D Ta představa!...)
Po tomhle krásném uvítání jsme jen mlčky seděli. Za chvíli jsem se osmělil a zeptal jsem se ho: "Halé…, Honzo…?" "Nó..?" odpověděl. Pokračoval jsem…: "To.. víš, že já bych si nikdy nemyslel…, že si na kluky…" "Víš Davíí, ty se mi líbíš už dlouho.. Seš tak.. (hluboce se mi podíval do očí)… krásnej. V tu chvíli sem se nemohl cítit líp. "Honzííí…, seš strašně úžasném. Víš.. to ty už se mi líbíš víc než dlouho. Nechápu proč sem to neudělal už dřív. Proč sem tě už dřív neoslovil. Dlouho sem se kvůli tobě trápil a teď vím, že to bylo zbytečně, dlouho sem po tobě toužil a teď tě mám! Nemůžu být šťastnější…!"
Usmál se a znovu mě políbil…

_SleEpinG sUn_

30. dubna 2010 v 12:25 | _LuCííííč_ |  Zápisník jedné duše
kjhg§
AhOjky brOucííí, tak dnešek suprOvej.. :)
Od devíTi dO 12 nám vysvěTlovali ty základy první pomOci.. :D JakO prdel nejvííC...:D Byl tam jeden kluk..., od záchranky.. :D Docela hezkej... a příjemnej, simPatickej... vysvěTloval nám umělý dýchaní a resusciTaci.. :D :) JakO dObrý mnO...!
Jinak sme běhali pO celý škOle a hladali ty různý stanOvišTě.. :D JakO nebylO tO šPatný.. :)
Ták.. a já teď obědvám.. a pak raZíme na chaluPu... :) Docela se těšim..., zas tO "leTní" grilOvání.. :) Třeba zas něcO naPíšu...:D :) Néé..., teď si dám oddych.. budu čísT.. né psáT.. :D
Tak se jinak mějTe hezky.. já půjdu.. :) UžijTe si víkenD.. :)
JešTě tu tak půl hOďky budu.. :) Tak kdyby něcO... :D :)
=*
jgb

_pOsleDní_ °2.0°

29. dubna 2010 v 19:20 Zápisník jedné duše
lkjs
Tak liDičky... :D Dneska zas napOsled...
ZejTra máme škOlu od devíti dO 12.. :) wOhoouu.. :D
SuPééér.... :) Budeme míT něcO na hřišTi.. :D Nějaký ukázky policejních, hasičských a záchranářských věciček zřejmě.. :) Nic moc ae hlavně že se neučíme... juPíí neni maTika a zemák.. :D
JakO radOsT nejvěTší... :)
Tak se mějTe krásně... :)
=*
jgb

_OkrajE_

29. dubna 2010 v 19:16 *4 yOu*
Tak nějaký okrajE... :)
ZdrOj: GoOgle.. :D
MůžeTe kOpčit i bez zdrOje.. :)
lkjd
,kjhb
,jh
jkh
kjh
lkjd
kjihew
jhd
jkhds
kljhds
kijds
kjhg
Omluva za tO..., že je tO tak zPřeházený.. :D :) Snad se líbí... mě se jiCh tu líbí hOodně.. :) ♥

_4.Díl - EmO bOys lOve_

29. dubna 2010 v 18:45 | _LuCííííč_ |  Vlastní tvorba
Seš asi jediná kdO tO čTe... :D
Ale díík...♥
4.Díl
Otočil se a stoupnul si přede mě. Srdce mi bušilo jako o závod. Přibližoval se. Mlčky mě chytnul okolo pasu a přitáhnul si mě k sobě. Díval jsem se do jeho modrých očí a sledoval jeho obličej, který se pomalu přibližoval k mému. Nechci by to byl jen další sen! Už ne!
Je to skutečnost!Skutečná skutečnost! Můj sem se splnil. Poznal jsem to jakmile se jeho rty dotkly mích. Neodolal a začal mě první líbat. Bylo to něco tak… nepopsatelného. Byl jsem v ráji, v tu chvíli. Jeho rty chutnali po čokoládě, nemohl jsem se jich nabažit. Tu krásnou chvíli přerušil až zvuk z chodby. S ním jsem úplně zapomněl, že jsem ve škole. Ten zvuk se stále blížil… a my se pořád líbali, nevědomi neštěstí, které mělo nastat. Někdo otevřel dveře…

_3.Díl - EmO bOys lOve_

29. dubna 2010 v 18:40 | _LuCíííííč_ |  Vlastní tvorba
Bůů... :D tak na Přání.. dalšíí díííl... :)
3.Díl
Zazvonilo na hodinu a já se odebral do třídy. Stále jsem nemohl zapomenout, na to, jak vypadal. Úplně se změnil! Byl teď… krásnější…. Celou hodinu jsem na něj myslel. Další přestávku jsem šel na záchod. Stál tam on! Upravoval se před zrcadlem…, sám. Tohle je příležitost, pomyslím si. Zamířil jsem k umyvadlu a prohlížel se v zrcadle, pak sem si umyl ruce. On mezitím prošel kolem mě a lehce se usmál. Už sem to nemohl vydržet, neodolal jsem a chytl jsem ho za ruku.

_Mám jiZvu na rTu_

29. dubna 2010 v 18:06 *Videa*
Nádherná písnička...♥ PřirosTla mi k srdíčku.. a je to jedna z mála českých písniček, která se mi opravdu líbí. Má nádherný texT...
kjhg

_EmO/ScEnE girLs_ °0.2°

29. dubna 2010 v 18:00 °EmO/ScEnE°
_dOkOnalOsT_
♥♥
kld
kjhg
hn
kjhg
jhg
kjhg
jh
Sice pár fOteček..., ale o tO krásnějších... :)♥
lkds

_2.Díl - EmO bOys lOve_

29. dubna 2010 v 17:44 | _LuCííííč_ |  Vlastní tvorba
Tak druhý díl... :D
2.Díl
První co jsem ve škole uviděl byl on. Jako vždy, obklopen partou lidí. Tentokrát se ale trochu změnil. Znám jeho tělo nazpaměť, každou jeho křivku, každý jeho vlas. Teď ale vypadal jinak. Černé vlády měl hozené do obličeje, na ruce tisíc náramků a v černých, úplých kalhotách krásně vynikly jeho nohy… J Zkoumavě sem si ho prohlížel a připadalo mi, že se jeho oči, modré jako letní nebe na okamžik stočili ke mně. Rychle sem uhnul pohledem.
PrOstě budOu takhle kráTký....! :D

_1.Díl - EmO bOys lOve_

29. dubna 2010 v 17:31 | _LuCíííč_ |  Vlastní tvorba
AhOjky...! :D tak kÓnečně je tu vysněný první díl... :D
Je hOdně kráTký..., na papár mi to zabralo jednu celou sTránku.. :D Ale když sem tO přepsala tak je to kraTší mnO.. ale neva.. čtěte.. a pišTe ohlasy prOsííím...!
:)) Děkujůů mOc... :)
Drží mě okolo pasu a pomalu si mě přitahuje k sobě. Cítím jeho teplý dech na mém obličeji. Jeho černé, husté vlasy mu padají do očí. Jeho plné, červené rty se na mě usmějí a pak mě políbí. Natočím hlavu a poddávám se jeho polibku. Všechny emoce se ve mně bouří. Rozum odmítá a srdce skáče radostí. Otevřu oči a rázem se probudím. Sedím u mě na posteli a dívám se do černé tmy…, venku září měsíc v úplňku. Kéž by se sny staly skutečností. Kouknu na hodiny… tři ráno. Do vstávání ještě čtyři hodiny. Pak mě čeká škola. Lehnu si znovu do postele a doufám že ten nádherný sen bude pokračovat.

pOkračování příšTě... :D
Já wm..., je to krátky.. ae nechci to už přepisovaT.. Tak si přečTěte tohle já za chvíli dám další.. :) :D
=*