"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
(Paulo Coelho)

Říjen 2009

Jídlo jako lék...

29. října 2009 v 19:17 *4 yOu*

Čokoláda - utěšuje duši
Banán - zázrak proti depce
Rybíz - dodává odvahu
Sýr - rozpouští látky,které způsobují tvorbu zubního kazu
Čili a černé koření - pro pocit štěstí
Rajče - zbavuje bázlivosti
Skořice - zlepšuje náladu
Ořechy - posilují nervy
Cibule - působí jako aspirin

Zdroj: www.kajoousik.blog.cz


°°Zvolte si účes podle znamení°°

27. října 2009 v 21:31 *4 yOu*

KOZOROH (22. 12. - 20. 01.)
Ženy narozené ve znamení kozoroha bývají opravdové dámy. Mají neobyčejný šarm a vynikají výbornými způsoby. Možná ale působí na první pohled poněkud vážně, konzervativně a nepřístupně. Neznají spontánnost. I jejich účes by proto měl být pečlivě střižený a vždy upravený. Nehodí se k nim žádné módní výstřelky ani barevné experimenty. Pokud mají již svůj léty ověřený účes, měly by se ho držet.

Tip: dobrý kadeřník a kvalitní stylingové produkty jsou pro kozorožky základ.

VODNÁŘ (21. 01. - 19. 02.)
Ženy vodnářky milují vše nové a originální. Jsou velmi otevřené a tolerantní. Chtějí změnit svět, ale chybí jim k tomu trpělivost. Svoboda je pro ně nade vše. Módní trendy a výstřelky jsou tu právě pro ženy narozené v tomto znamení. Potřebují se lišit od ostatních. Rády experimentují s barvami i střihy. Jednou dlouhé, podruhé krátké vlasy. Jednou vlasy přirozené, podruhé třeba růžové. Být účesovým chameleonem vodnářkám sedí.

Tip: vodnářky, nezapomínejte dopřát svým vlasům pravidelnou vlasovou masku či regenerační kúru.

RYBY (20. 02. - 20. 03.)

Ryby jsou nejženštější ze všech znamení. Jsou velice citlivé, vnímavé a nesobecké. Slabinou ryb je přílišná důvěřivost. K rybám se hodí vše, co dokáže vyjádřit jejich ženskost. Ideální jsou pro ně tedy účesy z dlouhých vlasů, které by měly nosit rozpuštěné. Žádné přísné drdoly a hladké culíky. Moc jim také budou slušet vlny. Službu rybám prokážou i nejrůznější ozdobné gumičky, spony a stuhy do vlasů.

Tip: na své dlouhé vlasy by měly ryby používat kvalitní kondicionér při každém mytí.BERAN (21. 03. - 20. 04.)
Ženy narozené ve znamení berana jsou vždy samy za sebe. Jsou přesvědčeny o své jedinečnosti a průbojnosti, proto k sobě nepotřebují nikoho, kdo by jim pomáhal a posluhoval. Většinu věcí ale ženy narozené v tomto znamení prosazují vůlí a cit v jejich případě zůstává stranou. Slušet jim bude originální účes, který podtrhne jejich výjimečnost. Například výrazná hustá ofina, asymetrický střih nebo elegantní hladké mikádo. Sluší jim ale i nejrůznější pokrývky hlavy.

Tip: základem účesu u znamení berana by měl být precizní střih.BÝK (21. 04. - 21. 05.)

Býci jsou otevření a poctiví. Každá žena narozená v tomto znamení je silná žena. Nedisponuje typickými ženskými vlastnostmi jako je ukňouranost, náladovost či přecitlivělost. Užívá si života plnými doušky a je velmi vnímavá, co se týče vůní, barev a zvuků. Účes ženy narozené v tomto znamení by měl být hlavně barevný. Melíry tón v tónu či přirozená barevnost založená na několika odstínech téže barvy je pro ženy narozené ve znamení býka to pravé.

Tip: ženy narozené v býku jistě ocení přírodní a přirozeně vonící vlasovou kosmetiku.


BLÍŽENCI (22. 05. - 21. 06.)

Blíženkyně jsou bystré i náladové, cynické i roztomilé. Záleží, které "já" se v nich momentálně projeví. Jejich mysl neustále cestuje a maličkosti (pořádek či zodpovědnost) je nezajímají. Často používají ruce, kterými obvykle i mimoděk zabloudí do vlasů. Potřebují tedy nadýchané objemné účesy, které by si mohly neustále načechrávat. Hodí se pro ně takový účes, který stačí ráno prohrábnout a jít.

Tip: účes ve stylu: ráno jsem vstala a šla, je velmi moderní, z vlasových přípravků by měly blíženkyně volit ty na objem a rychle se mastící vlasy.RAK (22. 06. - 23. 07.)

Nálada žen narozených ve znamení raka je proměnlivější než počasí. Pod svým krunýřem skrývají jemnost, nesmělost a velkou citlivost. Jen málokdy se svěřují a často v sobě dusí mnoho zábran. Nálady žen račic jsou tak nevyzpytatelné, že pro ně bude ideální jednoduchý, neutrální střih v polodlouhé délce. Když budou chtít, nechají vlasy rozpuštěné, jindy je stáhnou do culíku, pak si zase vytvoří vlny.

Tip: kvalitní vlasové přípravky na normální vlasy jsou pro račice nutností.
LEV (24. 07. - 23. 08.)
Lvice se narodily, aby vládly a diktovaly. Za každých okolností touží být středem pozornosti. Milují luxus a peníze. Zároveň jsou ale velmi velkorysé. Slušet jim bude zlatá nebo zlatooranžová barva a proto by jejich vlasy měly být v odstínech blond od platinové až po medovou. Jejich vlasy tak bude zářit jako hříva pravé lvice.

Tip: pro lvice jsou ideální přípravky na blond vlasy, které z nich udělají zlatovlásky.
PANNA (24. 08. - 23. 09.)

Panny působí jako zakřiknuté stydlivky a je fakt, že žijí slušný život bez výstřelků. Páteř však mají z ocele. Srdcem jsou totiž velké bojovnice. Milují praktické oblečení a mají velký smysl pro detail. Stejné je to, i co se týče jejich vlasů. Praktický účes, který bude skvěle vypadat ráno po cvičení jógy, přes den v kanceláři i na romantické večeři ve dvou, je pro ně základem.

Tip: účes panny pomůže udržet tam, kde má být kvalitní lak na vlasy s pečujícími složkami.VÁHY (24. 09. - 23. 10.)

Váhy jsou na první pohled velmi harmonické bytosti. Často ale u nich dobromyslnost vystřídá urážlivost. Váhy potřebují citlivé a opatrné zacházení, jejich vnitřní rovnováha je totiž velice křehká. Váhy se často nemohou rozhodnout. Vzhled je pro ženy narozené ve váhách velice důležitý. Jejich účes musí být dokonalý do posledního detailu a také z nich musí vytvořit svůdnou krásku. Váhám sluší vyčesané vlasy, drdoly a hladké stažené vlasy, které dají vyniknout jemnému obličeji a šíji.

Tip: vysoce fixační stylingové přípravky a nejrůznější vlasové potřeby jsou pro váhy nepostradatelné.


ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Ženy narozené ve znamení štíra jsou přitažlivé, hrdé a dokonale sebevědomé. Osobní kouzlo by mohly prodávat. Upřímnost štírek a jejich přímočarost snesou jen ti nejsilnější. Ženy narozené ve štíru vypadají sexy úplně ve všem, nemusí tedy používat žádné ženské triky a zbraně. Sexapeal z nich přímo čiší, ať mají vlasy krátké, dlouhé nebo jsou třeba holohlavé. Mohou však vyzkoušet nejrůznější paruky, které jim dodají na tajemnosti.

Tip: určitě by štírky měly experimentovat s přirozeně vypadajícími parukami.


STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Střelkyně trpí vnitřním neklidem, který je nutí neustále něco dělat. Často na ostatní působí jako dítě radující se z každé maličkosti. Nedokážou lhát ani předstírat. Jejich účes by měl vyhovovat jejich životnímu tempu. Střelkyně své vlasy často zanedbávají a nosí stále ten samý účes. Nesnáší mytí a česání vlasů, které je obtěžuje. Často mají dlouhé vlasy, protože návštěva kadeřníka je podle nich zbytečná. Styl nestyl jim ale sedí a působí v něm přirozeně, jen nad tou péčí by se měly zamyslet.

Tip: střelkyně by při mytí v žádném případě neměly vynechávat kondicionér, hodí se pro ně přípravky 2v1.
-----------------------
forteen.blog.czZdroj:
www.m-i-s-s-a.blog.cz
Dobrý tipy a rady... :)

Miluju tě!

22. října 2009 v 20:42 Čláánky
Další z mých příběhů... :)
Ať se líbí...Miluju tě!
Byl pozdní večer, dívka a kluk seděli v parku drželi se za ruce a společně se dívali na hvězdy.
Oba se moc milovali, ale nedokázali si své city vyjádřit.
"Podívej, támhle je velký vůz," říká najednou kluk. Dívka odpovídá a kouká se mu přitom hluboko do jeho modrých očí. Kluk k ní cítí něco víc než jen lásku.
Dívka ho také moc miluje ale neví zda mu to má říci, přesto cítí že je cosi spojuje.
Oba se po hodině strávené venku vrátí každý k sobě domů. Bydlí od sebe jen kilometr, každý den se proto po škole i ve škole vidí. Oba spolu chodí na procházky, s kamarády i bez.
Chlapec doprovodil dívku až ke vchodovým dveřím, rozloučili se a on odešel domů.
Druhý den se zase sešli ve škole, povídali si všechno bylo při starém.
Až po škole šla celá jejich parta ven, mezi nimi byl samozřejmě i kluk co se jí tolik líbil. Ne on se jí nelíbil, ona ho milovala. Rozhodla se…
Byl zase večer a oni si to venku parádně užili, dívka už nemohla déle čekat. Vzala do ruky mobil a začala psát smsku klukovi, jestli by nemohl ven. Ihned odepsal že jo, dají si sraz jako vždy.
Dívka celá šťastná vyrazila už o pět minut dříve. Šla přes ulici, kde zrovna nesvítily pouliční lampy, bylo proto docela šero…
V tom uslyšela nějaký hluk, auto naproti ní, nemělo však rozsvícená světla, to bylo to poslední co dívka ještě v té polotmě stačila zahlédnout.
Kluk na druhé straně ulice zaslechl nějaký zvuk, asi skřípot brzd a pak klakson.
Ze zvědavosti se tam šel podívat.
Nikdy nezapomene na to co uviděl, když tak přišel. Nemohl tomu uvěřit…
Ona je…, je…mrtvá!
Klesnul k ní na kolena. Svět se pro něj zastavil.
Dívka však už neviděla ty slzy, které stékaly chlapcovi po tváři.
Nikdy neslyšela jeho poslední slova když se s ní loučil.
Nikdy už mu nebude moci říct, jak moc ho milovala, že by pro něj umřela.
Nemohl dýchat, brečel a brečel, nešlo to zastavit. Život pro něj od téhle chvíle neměl smysl, ani nemohl žít, ne s představou že jí nikdy nebude moci vyjádřit své city, moc jí miloval.
Po chvíli přijela policie a záchranka. Utěšovali chlapce, ale ten se jim vytrhl a utíkal do lesa, na místo odkud včera pozorovali hvězdy.
Sednul si na louku a tiše brečel a brečel. Kouknul se na oblohu. "Proč??!," vykřiknul.
Proč musela zemřít! Já jí moc miloval. Ale už to nebude dlouho trvat, pomyslel si.
Nedokážu žít s představou že už tu není, že jí už nikdy neuvidím ve škole, už jí nikdy neřeknu miluji tě.
Nikdy….
Vystoupal na nejbližší skálu…
Když byl nahoře podíval se dolů…, dole byla jen černá zem…
Musel to udělat, kvůli sobě, jinak by se do konce života trápil…
Naposled se rozhlédl, podíval se na hvězdy a.... zašeptal: "Lásko, miluju tě!!"
A skočil….
Ráno v novinách:
Mladý chlapec nalezen ráno v deset hodin mrtev pod skálou.
Byl u něj nalezen lísteček na kterém stálo:
Srazilo jí auto, neměl sem možnost jí říct jak moc jí miluju…, nemohl bych bez ní žít, jedině smrt byla pro mě vysvobozením….
Celý vzkaz byl napsán velmi roztřesenou rukou, byl téměř nečitelný.
Chlapec musel být velmi rozrušen. A skutečně byla dívka sražena na přechodu, je to velmi smutný příběh. Ten chlapec jí opravdu musel milovat.

Další výplod mojí fantazie...

21. října 2009 v 15:35 Čláánky
Nevím jak to nazvat...
jen se vždycky snažím dostávat v mích těžkých chvilek, tím že píšu...
Mnooo tak se vám to nebude líbit to neva a omluvte prosím moje chyby....
A napište komentář.... i k ostatním článkům...

Mami a tati,
Mám vás moc ráda, ani to nedokážu vyjádřit slovy.
Vím že se mi po vás bude stýskat, po všech mích kamarádech, po domově…
Přesto to musím udělat…
Jinak to nejde, už to déle nevydržím…
Smutek po něm mě sžírá až v mozku…, psychicky to nezvládnu, tohle je cesta k osvobození…
Udělám to jedním tahem…, jinak to nejde, teď tu sedím v slzách a říkám si kdyby se tohle všechno nestalo…
Kdyby… nedokážu to slovo vyslovit… kdyby neumřel, mohly bychom tu teď sedět povídat si a vy byste ho přijali do naší rodiny…
Ale to se už nikdy nestane, já vím…
Proto to udělám…, nechám vám tu dopis a odejdu na mé nejoblíbenější místo.
Naposled se s vámi loučím… a nebuďte smutní…
Teď už se na vám díváme spolu ruku v ruce…
Miluju Vás…
Stálo na vzkaze.
Dívka šla lesem a usedla na nejbližší pařez, z kterého byla vidět nádherná louka plná květů.
Teď to ukončí…, Drží jí v ruce stačí jen jeden hluboký řez…
Naposled viděla žiletku a cítila proud teplé krve jak se jí řine po ruce…
Pak jenom černo….
Najednou slyší hlasy…, už ho slyším, pomyslí si…
A má pravdu…, přichází jí naproti, podává jí ruku…hladí jí po vlasech a objímá…
Nikdy se od něj nechce odtrnout…
Škoda že tohle nemohla udělat ještě živá…, ale ona je přece živá! Jediné co potřebuje k životu je ON, a toho už má…

Navždy spolu lásko...

21. října 2009 v 15:32 *Videa*
Myslím že tohle videjko nepotřeebuje žádný komentář, hlavně si vemte hodně kapesníčků.


Láska nadevše♥

5. října 2009 v 19:22 Čláánky
Ahojkydám sem jak bych to tak řekal něco jako příběh. Napsala sem ho se smíšenými pocity.
Docela se mi líbí, ale chci váš názor na něj...
Přečtěte si to a okomentujte prosíím.... ?-*Láska nadevše♥

Stojí tam v dešti, sama na ulici a poslouchá rytmické bubnování deště do střech. Neví kam má jít, nemá nikoho kdo by jí měl rád, rodinu přátele, nikoho.
Brečí a přemýšlí nad sebou, nad tím co se událo tenhle večer, ještě než udělala svojí největší chybu v životě. Už ho nikdy neuvidí. Už mu nikdy nemůže říct jak moc ho miluje, že on je pro ní celý svět.
Ona si to uvědomovala, věděla to, že teď už není nic pro co by měla žít.
Šla deštěm dál až do tmavého lesa.
Mohla skočit z mostu nebo ze skály. Ale ona nebyla dost silná na to aby to udělala.
Šla do lesa, tam si sedla na pařez a dívala se na ty černé mraky co byly zlověstné, ale zároveň jí uklidňovali. Seděla tam promočená a celé hodiny brečela a přemýšlela…
Neměla jinou možnost. Po chvíli přestalo pršet a vyšli hvězdy na tak jasné obloze, že si myslela že vidí až do vesmíru, a uprostřed toho všeho byl měsíc. Nádherný měsíc, v úplňku.
Tohle je moje poslední nádherná noc, pomyslela si.
Zdálo se jí že ve hvězdách vidí přece jen nějakou naděj, mizivou, ale je tam. Nemůže jen tak ukončit život mladé dívky, která jen udělala chybu ve vztahu, nemůže se tím trápit do konce života.
On byl její celý svět, věděla to, ale přesto neměla odvahu mu to říct. Až najednou skončil v nemocnici s vážnou nemocí. Nevěděla to, vždyť se choval úplně normálně.
Až jednou když zvonila na jejich dveře, otevřela jeho maminka v slzách a řekla jí že Tom umřel v nemocnici na těžkou srdeční nemoc.
Zhroutila se na chodbě a ležela tam v slzách, které nešli zastavit a které stékali po tváři jako vodopád po skále. Byly to slzy tak velikého smutku…
Nešli zastavit… Po týdnu se probrala u sebe v posteli a bála se podívat do zrcadla, protože věděla že uvidí ty uslzené oči, ty oči smutkem proplakané.
Musela odejít ven…, pryč odtud, z tohohle pokoje, z tohohle města, z tohohle světa…
Znovu šla do lesa. Znovu si sedla na ten pařez a znovu se dívala na hvězdy.
Ale ani ty hvězdy jí nezachránili, neměla pro koho tu žít, neměla komu dělat ráno snídani do postele, neměla koho líbat, držet za ruku a šeptat mu že ho miluje.
Neřekla mu to, ale už za chvíli bude mít možnost se s ním znovu setkat…
Vzala do ruky papír a tužku a začala sepisovat poslední slova…
Držela tu pistoli u hlavy a najednou viděla jak se k ní přibližuje Tom, ano skutečně to byl on…
Chytil jí za ruku a ona ho následovala a byla konečně šťastná. Musí mu toho tolik říct.
Výstřel vyplašil ptáky na stromě.
Spadla dolů a v ruce držela vzkaz napsaný na kousku papíru.
Na něm stálo:
Milovala jsem ho z celého srdce, nestihla sem mu však svoje pocity vyjádřit, protože zemřel dřív než sem mu to stihla říci. Nemohla sem bez něho žít, milovala sem ho z celého svého srdce, proto sem odešla za ním.
Moc ho miluji a teď už se určitě díváme na tenhle svět seshora spolu ruku v ruce…
Hvězdy svítily, na tu nešťastnou událost a vzkaz se třpytil ještě čerstvou krví…

9 Crimes

5. října 2009 v 14:57 | Lucíč€k |  *4 yOu*
Ahojky, takže jedna mooc nádherná písnička pro vás...
Jinak dám sem odkaz na stahování, tak snad bude fungovat...

Tady klip na youtube:

A tady odkaz na stahování:


Jinak si musíte pro stahovani kliknout na jméno té skladby pravým tlačítkem a dát uložij jako...
Mnoo tak už vám to píšou... :D :D

Tak snad se vám líbí...

Moje pocity...

4. října 2009 v 20:17 | Lucíč€k |  Čláánky
Ani nevím jak to nazvat, jednoho nedělního večera mě něco popadlo a zplodila sem tohle...
Prosím pište k tomu komentáře jestli se vám to líbí nebo ne...
není to nic moc já víím... ;)

Byl podzimní deštivý den.
Seděla jsem u počítače a přemýšlela nad smyslem života. Říkala jsem si kdy už mi přestanou téct ty slzy, přece nemůžu mít takovou zásobu.
Ani vlastně nevím nad čím sem brečela, ale jen vím že sem poslouchala zamilované a smutné písničky a koukala na zrovna tak smutná videa.
Probrečela sem hodiny u počítače a jen se modlila kdy to přejde.
Kdy přejde ta bezmoc, ten smutek a to strašné zoufalství. Znáte ten pocit, kdy se v těžkých chvílích nemáte o koho opřít, když je vám smutno, když se cítíte sám. Vždycky by měl být někdo na kom vám záleží, a jemu záleží na vás.
Já sem nikoho takového neměla. Už delší dobu nad tím přemýšlím, že vlastně nemám proč tu žít, nemám pro koho žít. Kdyby se mi, nedej bože, něco stalo, nikdo nade mnou nebude truchlit, nikdo mě nebude oplakávat.
Ne nesmím mít takovéhle černé myšlenky! Přestaň!
Jeden hlas mi říká, že tu budu navždy sama a druhý že mám přece pro koho žít, mám rodinu přátele a kamarády, kterým bych chyběla, ale druhý nesouhlasí, nemáš kamarády to nejsou kamarádi, jen tě využívají. Ale pořád mám rodinu, která mě vroucně miluje. Kdo by co za to dal, kdyby měl rodinu jako já…
Musí přestat s tímhle uvažováním, říkám si.
Tohle není normální. Dokoukám video o jednom chlapcovi co se pro svojí dívku zabije, protože ho už nemiluje, naposled se vysmrkám a řeknu si že musím žít život jaký je a netrápit se těmito černými myšlenkami…
Zhasínám světlo, vypínám počítač a jdu si lehnout do postele, kde ještě dlouhou dobu brečím.
Potom vstanu jdu se opláchnout a řeknu si dost, tohle už opravdu musí skončit, a v návalu vzteku rozbiji zrcadlo.
Přiběhne máma a ptá se co to tady vyvádím.
Řeknu jí že sem omylem rozbila zrcadlo, že sem jen potřebovala do něčeho praštit, že se omlouvám a uklidím to tu.
To však neviděla střep který sem si schovala do kapsy…

Tonight i Wanna Cry

4. října 2009 v 17:36 *Videa*
Nepopsatelný...


Be strong

4. října 2009 v 17:21 *Videa*
Ahojky tohle videjko mi v mnoha věcech pomohlo...
Je všk v angličtině, ale tomu ani nemusíte rozumět a pochopíte podstatu těch slov a význam celýho videa...
je nádherný..
A ještě... Be Strong...