"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
(Paulo Coelho)

Březen 2009

Byl jednou jeden Me to you.....

31. března 2009 v 19:31 OBRÁZKY

Me to you

Je vlastně velkou záhadou, že se tento medvídek vůbec objevil. Jeho počátek úspěchu mezi dětmi vznikl při ničení domu, ze kterého byly vyhozeny všechny nepotřebné a zbytečné věci. Byl mezi nimi i medvídek, který za tu dobu, co byl venku, ztratil svou barvu a zůstal šedý s modrým čumáčkem. Až po dlouhé době ho pod starým harampádím našla malá holčička a začala se o medvídka starat. Přidala mu malou záplatu a velmi si ho zamilovala. Říkala mu Me to you!

Mě osobně se Me to you líbí moc....
Takový roztomilý měďa... xD

Moje pondělní žvásty......

30. března 2009 v 19:19 | Já.... |  Vlastní tvorba
Ahojky....
Dneska mi neni moc dobře sem nachcípaná a jakoby to nestačilo tak mě máma nechce pustit ven s kamoškama a kámošema..... xD
Ale fakt me to dost štve......
Achjoooooo................ :(
Ale asi se s tim nedá nic dělat.... mnoo...
A jinak sme dneska byly ze třídou v Zoo..... a to ušlo.. jj dobry.... xD
Ti co tam byli ví o čem mluvím.... xD xD xD
Sranda mnoo.....
Ale štve mě že nemúžu jít ven kvuli kurzu aj!!!!!!!!!!!!
Prostě smolnej den a zejtra bude ještě víc smolnej!! Protože zejtra se má právě jít na tu procházku a já nejdu!!!!!!!!!!!!!
Teda pokud se mi nepodaří překecat mámu.....
Mnooo vidim to na hádku.......


Tak to je asi všechno mnoo.....
Jen sem se potřebovala vypovídat......

Step Up 2 The Streets

25. března 2009 v 17:06
Originální název: Step Up 2 the Streets
Žánr: Drama, Hudební, Romantický
Rok výroby: 2008
Režie: Jon Chu

Popis filmu

Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let's Dance 2 Street Dance se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let's Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let's Dance, Channing Tatum, jako bratr Andie.
Tak tenhle film sem viděla a super... xD
A vám se líbil?? xD (pište do komentářů..) xD


Camp Rock

24. března 2009 v 15:24
Originální název: Camp Rock
Žánr: Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2008
Režie: Matthew Diamond

Popis filmu

Mitchie je obyčejná holka, která má sen. Chce v budoucnosti dělat to, co ji baví ze všeho nejvíc, hudbu. Právě teď vidí cestu ke splnění snu v akci "Camp Rock", která se koná každé léto.

Napřed to vypadá, že kvůli nedostatku peněz žádný camp nebude, ale nakonec díky tomu, že Mitchiina matka dostane v campu práci šéfkuchařky, se hlavní hrdinka vydává zažít své nejlepší léto v životě, kde chce i přes svou trému zazářit jako sólová zpěvačka. Ovšem vše se změní, když Mitchie potkává "hvězdu" campu Tess a její dvě kamarádky. Aby zapadla do kolektivu "dětí slavných osobností", vymyslí si historku o svém úžasném životě v Číně a matce která je hlavní hvězdou televize, a této historky se pro svou reputaci a slávu na campu drží.

Ale všechno co si Mitchie vysnila se začíná bortit jako domeček z karet. Díky svému přátelství s Tess se z ní stala vokálistka v pozadí a taky Tessin "služebníček". Jako překvapení se na campu objeví slavná popová hvězda Shane, který má jako nápravu za své hvězdné manýry být instruktorem. Po prvních neshodách se z něj a z Mitchie stanou dobří přátelé. Ale jak to tak bývá, každá lež jednou vyplave na povrch a Mitchie bude muset nést následky...
Film Camp Rock sem jakoi obvykle taky neviděla mnoo... xD
Ale Jonas Brothers posloucham a sou super.....
xD

Stmívání - Twilight

24. března 2009 v 15:03
Originální název: Twilight
Žánr: Akční, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2008
Režie: Catherine Hardwicke

Popis filmu

Film podle knižní předlohy od Stephenie Meyerové se na plátně kin objeví 21.11.2008 v USA a České Republice

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.
Film Stmívání sem neviděla, ale určo bych se na něj koukla...
Klidně, musí bejt hezkej.... xD
Znám hodně lidí, kteří ho viděli a řikali že je to super.... takže asi dobrý mnoo....
xD... :D

Vesmír

23. března 2009 v 18:54 OBRÁZKY
Když se řekne slovo Vesmír co si představíte??
Někdo is představí komety, planety, ale někdo i černé díry nebo různé mlhoviny a různou temnou hmotu.
pro mě je to prostě nekonečko temné hmoty, ve které se jako zázrakem vznáší planety a různá pro nás zatím neznámá tělesa.....
Třeba tohle poznali byste co je na obrázku??
Správně Země.... naše planeta... na které žijeme.... náš rodný domov se také vznáší ve vesmíru, i když to nepocitujeme....
Opět Země tentokrát z jiného úhlu.....

Tohle je už obrázek, který je teď a tady velice nepravděpodobný, myslím v našem světě.....
A další obrázky také budou už velice fantastické.... xD

Je to nepravděpodobná a velice fantastická a vesmírná krása.....
A toto, je to sice malý obrázek, ale také krásný....
Fakr hustýýý kámo.... upe... xD
Juu juu juu juu.... xD
Veřejně o sobě prohlašuji že sem PAKO..... xD
Sem fakt blázen, ale mě dostávaj ty obrázky....
Tenhle je krásnej..... xD
Taky vám to příde tak magický.... ??
A tenhle posuďte samy ten mě tak učaroval.... svou magickou silou... xD
Pako.... jj je krásnej....
Fakt moooccciinky.... xD
Asi si fakt myslíte že sem se musela upe zblaznit a zcvoknout,a le asi sem fakt zcvokla!!
Problém.... xD
Hm....
Ale zustaneme u toho že ty obrázky sou pěknýý....
xD xD

The Clique Girlz

22. března 2009 v 19:25
Členové: Nástroje:
Paris Monroe Zpěv
Destinee Monroe Zpěv
Ariel Moore Zpěv
Sarah Diamond Zpěv

Clique Girlz je dívčí skupina, která byla založena v roce 2004 a pochází z amerického New Jersey.

Destinee a Paris se setkali s Ariel na vodních fontánách ve škole v jejich rodném městě v roce 2003. Objevili se na Backstreet Boys koncertě, Howie D, se jich zeptal jestli by chtěl otevřít show a začal je brát na více schůzek, kde potkaly další lidi. Na začátku roku 2007 odešli do Hollywoodu. Před utkáním basketbalové ligy si zazpívali státní hymnu před 70 000 diváky v Japonsku.

Všechny holky hrají hudební nástroje. Destinee hraje na kytaru, Paris hraje na klavír a všechny tři hrát na housle.


Leona Lewis

22. března 2009 v 19:07 *ZpěvAčky/ZpěvÁci*
Povolání: zpěvačka, skladatelka
Věk: 23
Datum narození: 3. 04. 1985
Místo narození: Islington, Londýn, Anglie
Znamení: Beran

Leona Lewis je zpěvačka a skladatelka. Už jako malá chodila na kroužek zpěvu. Nic jiného ji nebavilo,jen hudba. Její učitel zpěvu si všimnul, že má Leona velký talent. Po jednom rozhovoru s jejími rodiči Leona mohla jezdit po Velké Británii a zastupovat tak školu na zpěveckých soutěžích. Leona byla neporazitelná a oblíbená. Už ve svých 10 letech Leona složila svou první píseň s názvem Keys to my Heart ( Klíče k mému srdci ). Ve 13 letech vyhrála soutěž Lady D a ji bylo 15, natočila album Twilifght, ale tohle album se moc neuchytilo.

Její velký návrat se uskutečnil v roce 2006, kdy ji její přítel přemluvil, aby se přihlásila do Britské soutěže X-FACTOR. Byla jasnou favoritkou třetího kola soutěže X-faktor od začátku až do konce svým výkonem přesahovala formát pořadu, získávala nadšené kritiky daleko za hranicemi běžných televizních soutěží talentů. V porotě seděla jména jako byla Sharon Osbourne a nebo Simon Cawell. Simon už po jejím prvním zazpívání v soutěži řekl " Jestli ty nevyhraješ, tak tento národ neví co je muzika ". Leona procházela z kola do kola a stále byla oblíbenou. V jednom semifinálovém večeru zpívali soutěžící píseň od skupiny ABBA. Když jí slyšel zpívat bívalí člen skupiny ABBA Björn Ulvaeus řekl, že Leona má strašně velký talent a že to v muzice dotáhne daleko! Leona postoupila až do finálového večera,kde vyhrála!Získala 60% ze všech 8 milionů hlasů, které přišly. Už V přímém přenosu se začalo v živém vysílání vysílat jak se začal tisknout její první singl písně A MOMENT LIKE THIS. CD se singlovou písní se začalo prodávat ve Velké Británii a Irsku hned druhý den po vítěztví! O týden pozdeji udrželi lidé z vydavatelství obrovský šok! Leony singl A MOMENT LIKE THIS se prodalo přes 600 000 kopií jen v UK a stala se tak nejprodávanější interpretkou světa a také se singl tak nejrodávanějším singlem v historii Britských žebříčku a Evropy!

6. Ledna 2007 začala Leona pracovat na prvním studiovém albu. Z alba jako první vyšel singl Bleeding Love který běží i na TV OČKO a stal se nejžádnějším klipem MTV! Singlu Bleeding Love se prodalo už přes 1 milion kusů a to také jen v UK! CD bylo vypuštěno! První ( plánovaný ) název měl být Angel ale pak se CD přejměnovalo na SPIRIT. CD se stalo už po 2 týdnech nejprodávanějším albem světa a stále je první ve světových žebříčcích!!!

Leona je žádaná, úspěšná, laskavá a krásná zpěvačka,ale přesto stojí pěvně nohama na zemi.Sugababes

22. března 2009 v 19:00
Členové: Nástroje:
Keisha Buchanan Zpěv
Heidi Range Zpěv
Amelle Berrabah Zpěv

Sugababes je dívčí skupina, založená roku 1998 v Londýně. Ze začátku jí tvořily členky Mutya Buena, Keisha Buchanan a Siobhán Donaghy. Později Siobhan odešla a nahradila ji Heidi Range. V této sestavě měly největší úspěch. Po delší době oděšla i Mutya, kterou nahradila Amelle Berrabah. Keisha Buchanan je jako jediná členkou od smého počátku.

Poslední tři vydaná alba Angels with Dirty Faces (2002), Three (2003) a Taller in More Ways (2005) získala ve Velké Británii platinovou desku.

Sugababes jsou také vítězkami Brit Award pro "Nejlepší britský taneční počin"(2003) a získaly dvě nominace pro "Nejlepší britský singl" - Overload (2001) a Push The Button (2006)

Sugababes začínaly s písní Overload, která si velmi rychle získala úspěch. Dalšími hity jsou už jmenovaná Round Round, Hole In The Head, Push The Button, About You Now a Denial.Ewa Farna

22. března 2009 v 18:47 *ZpěvAčky/ZpěvÁci*
Povolání: Zpěvačka
Věk: 15
Datum narození: 12. 08. 1993
Místo narození: Třinec, Česká republika
Znamení: Lev

Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce ,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem s názvem ,,Ticho", které pokřtila Lucie Bílá. Ewa žije nedaleko Třince ve Vendryni, má dva mladší sourozence, bratra Adama a sestru Magdalénu.

V létě 2007 Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a ve studiu dokončila polskou verzi debutového alba "Měls mě vůbec rád", jež na polském trhu vyjde u Universal Poland.

Ewa Farna toho za svoji kariéru stíhla opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , loni v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 25.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev rocku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, třetí misto v Českém slavíku, atd.

Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě nebude tichá, jak napovídá její název vybraný podle ústředního singlu (který už mimochodem zní prostřednictvím rádií). O to se spolu s Ewou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho" bude obsahovat 13 písní od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 4 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa nazpívala na obě právě dotočené desky sama.

Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března 2007 do konce roku stihne Ewa odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a letošní koncertní tečkou bude turné Lucie Bílé, kde se Ewa Farná s mini koncertní verzí objeví jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", říká Ewa o nabídce Lucie Bílé. Má za sebou první turné, vydala DVD Blíž ke hvězdám live, objevila se v seriálu Ošklivka Katka a v polském seriálu "hela w opalach". Dokonce vystoupila jako předskokanka na turné No Name.

- První album ,,Měls mě vůbec rád", vyšlo 6.listopadu 2006 u Universal Music
- Singly: Měls mě vůbec rád a Zapadlej krám

- Druhé album ,,Ticho" , vyšlo 1. října 2007 u Universal Music
- Singly: Ticho a LA LA LAJ

- První polská deska "Sam na sam", vyšla 9.listopadu 2007 u Universal Music Poland
Singl: Tam gdzie nie ma drog

- Druhá polská deska "Cicho", vyšla 13. března 2009 u Universal Music Poland
Singly: Cicho a S.O.S.! Pomocy!

Soutěže a ankety:
2004
1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku

2005
1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku

2006
1. místo v polské televizní pěvecká soutěži "Šance na úspěch"
Český slavík 2006 - "Objev roku"

2007
RGM hudební ceny TV Óčka - Objev roku
Deska roku 2006 - "Měls mě vůbec rád" se stalo Nejprodávanějším Debutem - Objev roku
"Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
Anděl 2006 - nominace na Objev roku
Platinové album za prodej více než 20 tisíc desek alba "Měls mě vůbec rád"
JETIX Kids Awards 2007 - Nejlepší zpěvačka
Platinová deska za prodej alba "Ticho"

2008
Český Slavík - čtvrté místo v kategorii Zpěvačka
Anděl 2007 - třetí místo v kategorii Zpěvačka roku
Týtý - třetí místo v kategorii Zpěvačka
JETIX Kids Awards 2008 - Nejoblíbenější zpěvačka
Český Slavík 2008 - třetí místo v kategorii Zpěvačka

2009
Deska roku 2008 - Blíž ke hvězdám vyhrálo v kategorii Nejprodávanější hudební DVD

Zajímavost:
Umí hrát na bicí.