"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
(Paulo Coelho)

Záhadná dívka 2. díl

31. ledna 2009 v 12:35 | Lucka Svobodová |  Vlastní tvorba
Ahojík tak sem si pro vás připravila druhý díl té povídky Záhadná dívka. Doufám že se vám líbila!! Plsky a pište komentíky!! I kdyby byly o tom že se vám to nelíbí. Chi slyšet váš názor na tenhle blog. Plsky!! Jo a ještě sem vás chtěla upozornit že tu povídku si vymejšlím sama!! Tu nikde nekopíruju! Tak aby nedošlo k omylu.! Dobře se bavte…….


Záhadná dívka

Díl 2.
Lucie Svobodová.

Lara právě obědvala s kamarádkami ve škole, když za ní přišel nějaký kluk. "Potřebuju s tebou mluvit o samotě Laro". "Já tě neznám. Kdo si?", řekla Lara. "Já sem syn Steva. Jmenuju se Rob. Znáš Steva?" "Ne neznám kdo to je?", nevěděla Lara. "To je místní učitel bojového umění. Učí jenom soukromě. Nikdo o něm nic neví a učí jenom ty kteří se nebojí tvrdé práce, ale když pak makáš tak jak chce on tak je z tebe šampión." "Víš Laro já sem se tě přišel zeptat jestli by ses u něj nechtěla učit, teda u mého otce. Jestli nechceš aby z něj byl tvůj osobní trenér? Je to výhodná nabídka. Docházela bys tam každý den po škole, tak v pět hodin a trvalo by to do šesti. Každý den hodinka cvičení. Víš Laro já sem tě někdy i s otcem pozoroval doma jak se trénuješ na té překážkové dráze úplně sama a upřímně, mě i otce to zaujalo. Tak proto ta nabídka. Ptám se tě tedy přijmeš jí? Nemusíš se rozhodovat teď hned, ale zítra budu chtít odpověď. Ahoj a nezapomeň zítra a pozdravuj doma.", s těmito slovy odešel. Lara s toho byla tak přepadlá že zbytek oběda jen přemýšlela nad tou nabídkou. Na jednu stranu jí to velice lákalo, ale na druhou nevěděla jestli to má říct rodičům. No ale dost přemýšlení. To probere až doma, teď se musí soustředit na učení.
Když skončila škola běžela Lara domů. Tam si lehla na postel a přemýšlela. Přemýšlela o té nabídce, o tom jestli to má říct rodičům. A nakonec se rozhodla že jim to neřekne a že tu nabídku přijme. Vždyť ona se přece chtěla vycvičovat v bojových sportech! Sama se chtěla učit bojovému umění. Tak se rozhodla. Ano přijme jí. Ostatně ona je už vycvičená dost takže jí to pude bez problému. Jenom nějaké prvky, které se nenaučila doma tak ty jí doučily na hodinách karate. Ve kterém má černý pás. Takže umí i prvky sebeobrany, útočné prvky a spoustu dalších možností jak útočníka zneškodnit zná.
Druhý den ve škole když za ní přišel Rob, syn Steva toho co učí ty bojové sporty, tak mu Lara řekla že tu nabídku přijímá. "A tak sem se rozhodla že tu tvojí nabídku přijmu.", zakončila Lara svoje slova. "Tak to je super Laro, hned po škole to půjdu říct tátovi. Neboj se budeš spokojená, táta z tebe vycvičí šampiónku. Já to teda řeknu tátovi a ještě za tebou příjdu, takze mě tak v pět hodin čekej před vašim domem. Už musim tak zatím ahoj." "Jasně budu tam ahoj." A tak byla Lara spokojená a říkala si že udělala dobře když tu nabídku vzala. Ale jestli udělala obře, tak o tom se přesvědčí až večer.
Jestli Lara udělala nebo neudělala dobře se dozvíte v příštím díle…….. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dO.onutka | E-mail | Web | 23. dubna 2010 v 15:02 | Reagovat

Ááách, takové napínavé komenty nakonec!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama